Holowanie, Sprzedaż przyczep samochodowych, Podesty ruchome

60 środa, Maj 18th, 2016

Niebezpieczne trasy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

motoryzacja (13)Wiele bardzo znanych niebezpiecznych dróg samochodowych, takich jak trasa Trolli w Norwegii albo przejazd w Włoszech przez Przełęcz Stelvio, jest zamykanych na okres zimowy. Niektóre jednak są otwarte mimo wielkie śniegu i lodu. Oto kilka dróg na których poziom adrenaliny możemy sobie podwyższyć także w okresie zimy. Motoryzacja to bardzo niebezpieczna pasja.

Autostrada Adriatycka – Chorwacja
Cudowna, a jednocześnie niebezpieczna, nadbrzeżna droga, która ciągnie się wzdłuż wschodniego brzegu Morza Adriatyckiego. Z jednej strony skaliste górki, z drugiej klif, który opada stromo do wody.

Cat and Fiddle Road – Anglia
Nazwa tej niebezpiecznej trasy wywodzi się od pubu, który znajduje się w jej najwyższym punkcie. Nieoficjalnie szosa ta nazywana jest jednak „Widowmaker” z angielskiego „Owdawiacz”. Ostre zakręty, kamienny mur, który ciągnie się wzdłuż drogi oraz bydło wypasane w pobliżu, wychodzące na szosę, podnoszą poziom niebezpieczeństwa w czasie poruszania się tą drogą.

Sa Calobra – Majorka
Zawiła, górska droga, która prowadzi do małej zatoczki Sa Calobra jest zdecydowanie mniej niebezpieczna od innych tras z tego zestawienia, jednak nadal wymaga od kierowcy bardzo dużo uwagi i umiejętności.

Inne artykuły związane z motoryzacją oraz transportem:

About 

Related Articles